Plán školního roku
Organizace školního roku 2023/24
MŠ - akce 2023/24
22. 9. 2023 Divadlo v MŠ: „Toulavá kytara“, 9.00 hod., p. Zábranský 80,- Kč
30. 10. 2023 Divadlo v MŠ: „Co malí medvědi o podzimu nevědí“, 9.00 hod., divadlo Koloběžka 80,- Kč
30. 11. 2023 Divadlo v MŠ: „Jak se v pekle kujou pikle “, 9.00 hod. divadlo Koloběžka 80,- Kč
13. 12. 2023 Divadlo v MŠ: „Pohádky naší babičky“. 9,00 hod. Nezávislé divadlo 80,- Kč
25. 1. 2024 Divadlo v MŠ: „kouzelné housličky“, 9,00 hod., divadlo A Šmytec, 80,- Kč
1. 2 a 6. 2. 2024 výlet autobusem obou tříd do Dobrovice - výchovný program Pat a Mat
15. 2. 2024 Divadlo v MŠ: „O porouchaném robotovi“, 9, 00 hod., 80,- Kč
22. 2. 2024 Dětský karneval – Nezávislé divadlo, 9,15 hod., 80,- Kč
28. 2. 2024 Divadlo v MŠ: Pásmo tří pohádek, 9, 00 hod., Šternberk, 70,- Kč
9. 4. 2024 Divadlo v MŠ: „Ježibaba Kolobajzna slaví Velikonoce“, divadlo Koloběžka 80,- Kč
16. 4. 2024 přednáška policisty – základy dopravní výchovy, bezpečného chování apod.
7. 5. 2024 zápis dětí do MŠ
9. 5. 2024 hrajeme si s kouzly – Kouzelník
17. 5. 2024 Divadlo v MŠ: „ Jak vodník Bublina pořádal soutěž “, 8,30 hod., Pernštejni 70,- Kč
21. 5. 2024 výlet autobusem Staré Hrady
22. 5. 2024 fotografování dětí na zahradě MŠ
6. 6.2024 dinosauři v MŠ
20. 6. 2024 Divadlo v MŠ: „Jak šli Indiáni za sluncem “ 9,00 hod., divadlo Koloběžka 80,- Kč
20. 6. 2024 piknik s opékáním vuřtů a přespáním předškoláků v MŠ
25. 6. 2024 pohádka O princezně – Pernštejni s pasováním předškoláků
ZŠ: Březen
4. – 8. březen Jarní prázdniny
13. březen Přednáška prof. MUDr. Jana Pirka, DrSc. o zdravém životním stylu, IV. třída
20. březen Jíme zdravě a s chutí, 9,30 - 10,15, přednáška MZe - II. a III.AB
22. březen Přednáška VI. - Dospívání aneb život plný změn - 7,30 - 8,15 hod.
Přednáška VII. - Adam a Eva, 8,25 - 10,15 hod.
Přednáčka VIII. - Tak to nechceš, 10,25 -12,05 hod.
27. březen Helena Zmatlíková dětem – interaktivní výstava Chvalský zámek, IV., VI. tř.
28. březen Velikonoční prázdniny
29. březen Státní svátek – Velký pátek
ZŠ: Duben
- duben Státní svátek – Velikonoční pondělí
5. duben Ředitelské volno – školení zaměstnanců školy
10. duben Projekt IV. tř. - Drogy ze sámošky, 7,30 - 9,10 hod.
Projekt V. tř. - Kybergrooming, 9,30 - 11,10 hod.
Zápis do I. třídy ZŠ, 13 – 17 hod.
11. duben Projekt VII.A - Kybersexting, 7,30 - 9,10 hod.
Projekt VII.B - Kybersexting, 9,10 - 11,10 hod.
Projekt VI. - Legální drogy, 11,20 - 13,00 hod.
12., 15. duben Přijímací zkoušky IX. třída
16., 17. duben Přijímací zkoušky V. třída
17. duben Výtvarná dílna – II., III.B tř.
17. duben Čtvrtletní pedagogická rada
18. duben Výtvarná dílna – I.A, I.B, III.A tř.
18. duben Rodičovské schůzky
19. duben Výtvarná dílna – IV., V. tř.
ZŠ: Květen
1. květen Státní svátek
2., 3. květen ředitelské volno v ZŠ
skenování vnitřních prostor školy
7. květen Soutěž mladých zdravotníků – vybraní žáci
8. květen Státní svátek
9. květen Krajské kolo BiO – postupující žáci
13. květen Divadlo v MB – Saturnin, 6., 7.AB
17. květen Projekt VIII. tř. – Nelegální drogy, 8,25 – 10,15 hod.
Projekt IX. tř. – Extrem, 10,25 – 12,05 hod.
23. květen Projekt V. tř. – Jsem originál, 7,30 – 9,10 hod.
Projekt VII.B – Krize identity, 9,30 – 11,10 hod.
Projekt VII.A – Krize identity, 11,20 – 13,00 hod.
ZŠ: Červen
4. červen sférické kino 1. – 5. ročník
5. červen sférické kino 6. – 9. ročník
18. červen Divadlo MB – Drákula, 8., 9.r.
19. červen klasifikační pedagogická rada
28. červen slavnostní zakončení školního roku, vydávání výročního vysvědčení